Pomiń nawigację

28 marca 2024 r.

Wspólnie osiągniemy więcej. BREO zorganizowało webinar dla pracowników Banku Gospodarstwa Krajowego

W ramach współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego Biuro Regionalne PARP w Olsztynie 25 marca 2024 r. miało ogromną przyjemność zorganizować webinar dla pracowników BGK na temat oferty Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Spotkanie było nie tylko doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także do wzmacniania więzi między naszymi instytucjami.

Podczas webinaru pracownicy BREO – Wójcik Małgorzata i Albert Wronowski omówili kluczowe aspekty programów współfinansowanych z Funduszy Europejskich na lata 2021-2027, kierowanych do przedsiębiorców z makroregionu Polski Wschodniej. Wspomnieli także o możliwościach wsparcia oferowanych zarówno przez PARP, jak i o programach regionalnych, co stanowi niezwykle istotną wskazówkę dla naszych przyszłych działań biznesowych. Spotkanie pozwoliło nam również zgłębić działania PARP wspierające start-upy oraz Gospodarkę Obiegu Zamkniętego.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować przedstawicielom BGK za udział w wydarzeniu oraz. Możliwość zaprezentowania naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że ta wspólna inicjatywa stworzy solidne fundamenty dla dalszej, owocnej współpracy między naszymi instytucjami. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

 

 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 28.03.2024 12:54
Poprawiono: 28.03.2024 11:54
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: