Pomiń nawigację

7 lutego 2024 r.

Webinar pn. „Running Your Company in Singapore”

W imieniu Ambasady RP w Singapurze zapraszamy na webinar pn. „Running Your Company in Singapore”, który odbędzie się 22 lutego o godz. 9.00. Spotkanie zostanie zorganizowane przez Europejską Izbę Handlową w Singapurze, izby handlowe państw członkowskich oraz unijny zespół do spraw wspierania kwestii związanych z własnością intelektualną w obszarze Azji Płd.-Wschodniej (SEA IP SME Helpdesk).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Webinar będzie doskonałą okazją do zapoznania się z kluczowymi aspektami prowadzenia firmy w Singapurze, głównie z perspektywy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Przemówienia ekspertów obejmą m.in. kwestie związane z prawami własności intelektualnej (IP), kadrami oraz strategiami wejścia na tutejszy rynek.

Program wydarzenia przedstawia się następująco:

09:00: Otwarcie wirtualnego „pokoju”

09:15: Powitanie przez EuroCham Singapore

09:20: Przemówienie otwierające

09:30: Prezentacje ekspertów branżowych obejmujące strategię IP, metody wejścia na rynek singapurski oraz kwestie związane z zasobami ludzkimi

10:30: Dyskusja panelowa i pytania na żywo

10:55: Zakończenie przez EuroCham Singapore

11:00: Zakończenie wydarzenia

Wśród prelegentów znajdą się Pan Jevon Louis (ekspert działający w ramach unijnego „South-East Asia IP SME Helpdesk” oraz Partner w kancelarii Shook Lin & Bok LLP), Quentin Faller (Kierownik Zespołu Wsparcia Klienta w firmie Sleek) oraz Marta Giordano (Dyrektor Zarządzający, Fidinam Singapore).

Liczba miejsc podczas webinaru jest ograniczona, zatem zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.

Link do webinaru

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 07.02.2024 12:09
Poprawiono: 07.02.2024 11:12
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: