Pomiń nawigację

16 listopada 2023 r.

Fińska firma poszukuje producentów sprzętu sportowego z tworzyw sztucznych

Fińska firma działająca w branży produktów i usług sportowych nawiąże współpracę z producentami sprzętu sportowego wykonanego z  komórkowych tworzyw sztucznych.

Kontrahent od 15 lat jest liderem w branży na rynku fińskim i obecnie poszukuje partnera, który byłby w stanie wyprodukować wysokiej jakości produkty przeznaczone do ćwiczeń balansowania i korekcji stóp. Produkty zostały zaprojektowane i przetestowane w Finlandii i są już dostępne na rynku. Kontrahent oczekuje wyprodukowania sprzętu z komórkowych tworzyw sztucznych z zachowaniem określonych wymagań w zakresie twardości i właściwości ciernych, a także konstrukcji (kształt i rozmiar).

Parametry techniczne sprzętu:

  • grubość tworzywa komórkowego w produktach: 90kg/m3;
  • grubość obiektów z pianki komórkowej: od 20 mm do 100 mm;
  • wielkość: od 300x300 mm do 200x1000 mm.

Obecnie planowana wielkość zamówień to około 500 sztuk rocznie z możliwością zwiększenia w przyszłości. Potencjalny partner powinien zapewnić dostawy produktów do Finlandii.

Firma oferuje współpracę w ramach umowy dostawy, jest otwarta również na współpracę w ramach rozwijania portfolio produktów.

Numer referencyjny oferty: BRFI20231103021

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

 Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 16.11.2023 16:00
Poprawiono: 15.11.2023 15:01
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: