Pomiń nawigację

15 listopada 2023 r.

Poszukiwane rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji dla sportowców

Włoski startup opracowuje platformę do zdalnego wspierania treningów. Jej celem będzie monitorowanie ruchu i dostarczanie wsparcia treningowego tak, by zminimalizować ryzyko kontuzji. W tym celu firma poszukuje rozwiązań z zakresu analizy ruchu i rozpoznawania obrazu opartych na sztucznej inteligencji. Preferowane doświadczenie w obszarze fizjologii lub medycyny sportowej.

Numer referencyjny oferty: TRIT20231030014

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 15.11.2023 15:40
Poprawiono: 15.11.2023 14:46
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: