Pomiń nawigację

14 września 2023 r.

Duński producent artykułów do stymulacji sensorycznej poszukuje dostawców materiałów wypełniających

Duński producent szerokiej gamy produktów wspomagających sensorykę osób ze specjalnymi potrzebami nawiąże współpracę z dostawcami materiałów wypełniających takich jak:

  • drobne ziarenka tworzywa sztucznego, okrągłe i pozbawione krawędzi,
  • małe metalowe kulki,
  • 100% watolina poliestrowa.

Potencjalni dostawcy powinni przedstawić certyfikaty potwierdzające, że oferowany materiał wypełniający  jest zgodny z przepisami UE dotyczącymi kontaktu z żywnością oraz nie był poddawany działaniu materiałów ognioodpornych i chemikaliów.

Numer referencyjny oferty: BRDK20230912007

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

 Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 14.09.2023 11:37
Poprawiono: 14.09.2023 09:39
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: