Pomiń nawigację

12 września 2023 r.

Green Mission to Japan 2024 – misja dla branży środowiskowej do Japonii. Rejestracja do 30 października

W dniach 27 lutego-1 marca 2024 r. odbędzie się misja adresowana do MŚP i klastrów z branży ochrony środowiska, zainteresowanych rynkiem japońskim.

To druga edycja przedsięwzięcia organizowanego przez EU-Japan Centre for Industrial Cooperation (EUJCIC), członka Enterprise Europe Network. Program misji obejmie m. in. udział w spotkaniach b2b oraz we wspólnym stoisku na targach Decarbonisation Expo w Tokio.

Uczestnictwo w „Green Mission to Japan” to okazja do poznania japońskiego rynku zielonych technologii oraz do nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi i technologicznymi, nie tylko z Japonii.

Dla kogo?

Wydarzenie adresowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do klastrów działających w takich obszarach, jak:

  • zrównoważona produkcja energii (np. OZE, kogeneracja, izolacja itp.),
  • wydajność i zrównoważony rozwój (np. recykling, ograniczenie produkcji odpadów),
  • mobilność (pojazdy zero-emisyjne, napęd wodorowy, rowery elektryczne).

Jaki jest koszt udziału?

Udział MŚP i klastrów w programie misji jest bezpłatny – organizatorzy pokrywają koszty związane z organizacją wydarzeń na miejscu, produkcją materiałów, tłumaczeniami itd., natomiast uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty własnego transportu i zakwaterowania. Uczestnicy mogą ubiegać się o zwrot kosztów związanych z udziałem w misji do wysokości 600 euro.

Jak wziąć udział?

Liczba uczestników misji jest ograniczona. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Ostateczna grupa uczestników zostanie wyłoniona przez organizatorów i ogłoszona w listopadzie 2023 r.

Termin rejestracji mija 30 października 2023 r.

Wszystkie szczegóły, w tym link do rejestracji, znaleźć można na stronie wydarzenia [ENG]

Informacje na temat sektora ochrony środowiska oraz odnawialnych źródeł energii w Japonii dostępne są na stronach EUJCIC [ENG]:

Informacji udziela: Magdalena Zwolińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 12.09.2023 15:26
Poprawiono: 12.09.2023 13:29
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: