Pomiń nawigację

16 stycznia 2023 r.

TAFTIE ePitch – znajdź inwestora online, zgłoszenia do 16 lutego

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w 16 sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch) – pierwszej w tym roku, która odbędzie się we wtorek, 29 marca 2023 r. o godzinie 14:00.  

ePitch organizowany jest przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki.

W trakcie sesji, 8 firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania się w ciągu 6 minut przed 50 europejskimi inwestorami, którzy poszukują startupów o dużym potencjale rozwojowym.

Zobacz jak działa TAFTIE e-Pitch

Kryteria naboru:

 • Start-up zainteresowany pozyskaniem finansowania w ramach zalążkowej rundy inwestycyjnej Serii A (do 300 tysięcy euro),
 • Firma działająca w sektorze kapitało-chłonnym,
 • Oferowany produkt musi być na poziomie gotowości technologicznej – minimum TRL 7 i na poziomie gotowości rynkowej – minimum MRL 5,
 • Firma powinna działać w oparciu model biznesowy typu SMART,
 • Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Aby wziąć udział w ePitchu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótki opis swojej firmy w języku angielskim (pitch deck) w formie prezentacji (10-12 slajdów), zawierającej następujące elementy:

 1. Nazwa firmy i misja.
 2. Opis problemu, który chcemy rozwiązać.
 3. Rozwiązanie tego problemu.
 4. Opis produktu.
 5. Opis rynku.
 6. Model biznesowy.
 7. Strategia.
 8. Opis konkurencji.
 9. Road map/milestones.
 10. Finanse.
 11. Zespół.
 12. Kontakt do firmy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 lutego 2023 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Fiszer: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pliki do pobrania

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 16.01.2023 10:05
Poprawiono: 16.01.2023 09:09
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: